Ekibimiz

Av. Veysi Savaş

Kurucu Ortak


Veysi Savaş, Elektrik –Elektronik mühendisi olarak çalıştığı dönemde İstanbul Hukuk Fakültesini bitirip, meslek kariyerine Askeri Hakim olarak başlamış, 2002 yılında Askeri Yüksek İdare Mahkemesi Hakimliğinden emekli olup, aynı yıl avukat olarak mesleğe devam etmiştir. Ticaret hukuku, ticari sözleşemeler, idare-vergi, ceza ve medya hukuku davalarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetinde bulunmuştur. 17 yıl boyunca yürüttüğü ticari, basın hukuku, idari ve ceza davalarında alanının sayılı isimlerinden biri haline gelmiştir. Savaş & Savaş Avukatlık Ortaklığı'nın kurucusu olan Veysi Savaş 2002 yılında Ankara’da başladığı danışmanlık ve avukatlık mesleğine 2011 yılından itibaren İstanbul’da devam etmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Av. Mustafa Enes Savaş

Yönetici Ortak


Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2011 yılında mezun oldu. İstanbul Barosu’nda stajını tamamlayarak avukat olan Savaş, 2011-2013 yılları arasında İstanbul’un seçkin hukuk bürolarından birinde meslek yaşantısına başladı. Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk Yüksek Lisans programını, “Anonim Şirketlerde Oyda İmtiyaz ve Kurumsallık İlkeleri” konusunda yüksek lisans tezini başarı ile savunarak 2018 yılında mezun oldu. 2013 yılı itibariyle Savaş&Savaş Avukatlık Bürosu’nda mesleki faaliyetlerini devam ettirmekte olup ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Av. Kaan Hatipoğlu

Avukat


2010 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.Avukatlık stajını Ankara Barosu'nda tamamlamış ve 2015 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Özel Hukuk Yüksek Lisans Programını "Limited Şirket Esas Sermaye Payının Rehni" isimli tez çalışması ile başarıyla tamamlamıştır. Halen Galatasaray Üniversitesi Özel Hukuk Doktora programında tez aşamasında öğrenim görmektedir. Av.Kaan Hatipoğlu İş Hukuku,Medeni Hukuk ve Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Av. Ertan Kaval

Avukat


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında mezun oldu. Avukatlık stajını İstanbul Barosu’nda tamamlayan Kaval, Meslek hayatına Savaş & Aday Hukuk Bürosu’nda başladı. Halen Savaş & Savaş Avukatlık Bürosu’nda mesleki faaliyetlerini devam ettirmektedir. 2016 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk Yüksek Lisans programına başladı. Özellikle İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Borçlar Hukuku ile Ticaret Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Kaval, İngilizce bilmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Arb. Dr. İsmail Türkyılmaz

Arabulucu


2012 yılında burslu olarak öğrenim gördüğü Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 4.olarak onur derecesiyle mezun olmuştur. 2014 yılında “Sermaye Piyasası Hukukunda Pay Alım Teklifi Zorunluluğu” Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2012-2020 yılları arasında araştırma görevlisi olarak çalıştığı Galatasaray Üniversitesinde ağırlıklı olarak Sermaye Piyasası Hukuku derslerini asiste etmiştir. 2020 yilinda Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Hukuk Anabilim Dalında Doktora programıni başarı ile tamamlamıştır. 2019 yılında gerçekleştirilen arabuluculuk sınavını kazanmış, 2020 yılında arabuluculuk siciline kaydı kabul edilerek resmi olarak arabuluculuk faaliyetinde bulunma yetkisini almıştır. İleri derecede İngilizce bilen Türkyılmaz, Sermaye Piyasası Hukuku, Finans Hukuku, Ticaret Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Şirketler Hukuku, Borsa Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Adil Selim Sayın

Danışman


Adil Selim Sayın, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. 2012 yılında Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesinde akademik personel olarak göreve başladı. “Türk Vergi Hukukunda Yabancı Ulaştırma Kurumlarının Vergilendirilmesi” başlıklı tezini savunarak Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programını başarıyla tamamladı. Ağustos 2013- Şubat 2014 aralığında Bielefeld Üniversitesinde Almanca ve Hukuk Almancası eğitimleri aldı. 2014 yılı itibariyle Savaş & Savaş Avukatlık Ortaklığında dava ve proje bazlı danışmanlık çalışmalarına devam etmekte olup, halen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Kamu Hukuku alanında Doktora eğitimine devam etmektedir. SAYIN, İngilizce ve Almanca bilmekte olup uzmanlık alanını esasen Vergi Hukuku alanındaki uyuşmazlıklar oluşturmaktadır.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Av. Burak Eryiğit

Danışman & Avukat


Burak Eryiğit, 2012 yılında “şeref öğrencisi” olarak Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yasal stajına DLA Piper – YKK Avukatlık Ortaklığı bünyesinde başladı. Eryiğit, 2012-2015 yılları arasında Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Avukatlık Ortaklığında avukat olarak çalıştı. 2015-2016 yılları arasında Queen Marry University of London’da uluslararası tahkim alanında hukuk yüksek lisansını yapan Eryigit, Londra’da Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP ve Wilmer Cutler Pickering Hale and Dorr LLP’nin uluslararası tahkim departmanlarında stajyer olarak çalıştı. Kendisi 2015 Eylül’den beri yüksek lisans ile birlikte Savaş & Savaş’da çalışmalarına başlamıştır ve halen Londra’da devam emektedir.Tahkim, enerji, şirketler ve rekabet hukuku alanlarında Savaş & Savaş Avukatlık Ortaklığında proje bazlı avukatlık-danışmanlık ilişkileri çerçevesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Av. Hatice Aydın Savaş

Danışman & Avukat


2011 Yılında “Şeref Öğrencisi” derecesiyle Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Savaş stajını İstanbul Barosunda tamamlayarak avukatlık mesleğine başlamıştır.Spor Hukuku, Enerji Hukuku, Basın İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanında deneyim sahibi olan Hatice Aydın Savaş, Spor hukuku alanında Kadir Has Üniversitesinden almış olduğu 6 aylık burslu eğitim sonrasında başarı sertifikasına hak kazanmıştır. Bunun yanında Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Enerji Hukuku Eğitim Programına katılarak eğitim sertifikasını almıştır. Enerji Verimliliği Derneğinde aktif üyeliği de bulunan Savaş İngilizce bilmektedir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Emine Tutum

Yönetici Asistanı


2009 yılına kadar bir turizm firmasinin halkla iliskiler bölümünde çalışmış olan Emine Tutum, iş hayatına 2009-2014 yılları arasında Boğaziçi Hukuk Bürosunda ve 2014-2016 yılları arasında Savaş & Aday Hukuk Bürosunda yönetici asistanı olarak devam etmiştir. 2016 yılı itibariyle Savaş & Savaş Avukatlık Ortaklığında yönetici asistani olarak çalışmalarına devam eden Tutum, ileri derecede ofis ve muhasebe programları kullanmaktadir.

Bana aşağıdaki kanallar vasıtasıyla veya email göndererek ulaşabilirsiniz.

Ekibimize Dahil Olun


Ekibimize dahil olmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak gerekli formu doldurunuz.
En yakın zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

İletişim Formu